Ürünler - Pimapen Kategorisindesiniz.

Çift Açılımlı Pimapen Modelleri

Çift açılımlı pimapen modelleri, güvenlik ve kullanım rahatlığı sağlamak amaçlı üretilmiş bir modeldir. Hem yana doğru açılan aynı zamanda yukarıdan vasistas gibi üstten açılan çift fonksiyonlu bir sistemdir.
Paylaş: Facebook Twitter Google
Çift Açılımlı Pimapen Modelleri

Çift açılımlı pimapen, 4 taraflı kitleme mekanizması (ön, arka, üst ve alt kısım), yana doğru açılım ve üstten açılım ( vasistas gibi)

Çift açılım pimapen modelleri evinizde veya işyerinizde sizlere güvenlikli bir havalandırma imkanı sunar, hırsızlara karşı etkili kilit sistemleri ile caydırıcılık sağlar, çocuklu evlerde pencereleri açmak problem olmayacaktır. Pimapen çift açılımlı sistemler sizlere evinizi havalandırıken aynı zamanda çocuğunuza karşı emniyet sağlar.

4 Taraflı kitleme sistemi ile ısı ve ses kaybı yaşanmaz, çalışma sistemi kolu yukarı doğru çevirerek yana açılım fonksiyonuna geçer tam yukarı kaldırdığınızda üstten açılım foksiyonuna geçiş yapar. Ürünün avantajları çok yağmurlu havalarda bile pencerenizi üstten açabilirsiniz, sistemin özelliği yağmurun içeri girmesini engelleyerek sağlıklı havalandırma yapmanızı sağlar.

Pimapen Çift Açılım
Vasistasli Pimapen Pencere
Pimapen Üstten Açılma
Pimapen Pencere Çift Acilim
Pimapen Çift Açılım Modelleri
Üstten Açılır Pimapen