Ürünler - Pimapen Kategorisindesiniz.

Pimapen Serilerin Önemi

Pimapen serileri, günümüzde teknolojinin yapılar üzerindeki gelişmeleri takip ederek isteklere ve ihtiyaçlara göre seriler üretilmiştir. Her bir serinin farklı kullanım alanları vardır.
Paylaş: Facebook Twitter Google
Pimapen Serileri

Yapıların merkezlere taşınması ve yüksek yapıların yapılması elbette pencere sistemlerinde ciddi bir sıkıntıya soktu. Isı kaybı, ses ve gürültü, doğal şartlar, yağmur ve kar gibi etkenlere önlem olacak aynı zamanda dayanıklı ürünlerin geliştirilmesi gerekmekteydi. Pimapen ürettiği özel pimapen serilerine farklı özellikler ekleyerek bu taleplere karşılık vermeye başladı. Pimapen artık daha dayanıklı, daha güçlü, ses, ısı ve doğal şartlara göre en dayanıklı sistemleri üretti. Yüksek binaların üst katlarına göre güçlü ve dayanıklı sistemler, büyük pencere ve kapılara zemin bakımından uyum sağlayacak özel tasarımlar ekleyerek pimapen sektöründe serileri ile vazgeçilmez bir marka olmaya devam etmektedir.

Nedir Pimapen Serileri?

Pimapen serileri aynı bir model gibidir. Örneğin bilgisayar alırken bir markanın birden fazla çeşidi ve serisi vardır. Sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda üretilen cihazlardır. Yüksek performanslı bir bilgisayar almak istiyorsanız seçeceğiniz model ona göre olmalı, ama işlev anlamadın o kadar çok önemli değilse elbette bütçenize uygun olan bir seriyi seçersiniz. Pimapen serileride aynen böyledir. İstenilen özelliklere göre ve taleplere göre üretilmiş profil yapılarıdır. Yüksek katlara göre üretilmiş seriler, kuzey rüzgarını çok alan evlere göre üretilmiş sistemler, alt katlara göre üretilmiş uygun bütçeli seriler gibi bir çok alternatif amaçlı pimapen serileri üretilmiştir. Pimapen markası günümüze kadar bir çok ürünlerini geliştirerek müşterilerinin istek ve taleplerini yerine getirmek amaçlı çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti bizler için en önemli önceliğimizdir.

pimapen serileri

Fantasia Serisi

Pimapen S 7500 Seri Özellikleri

pimapen serileri

Horizon Serisi

Pimapen S 7000 Seri Özellikleri

pimapen serileri

Maximus Serisi

Pimapen S 7000 Seri Özellikleri

pimapen serileri

Slider Serisi

Pimapen S 7700 Seri Özellikleri

pimapen serileri

İnfinity Hebe Schiebe

Pimapen İnfinity Seri Özellikleri

pimapen serileri

Alüminyum Giydirme

Pimapen Alüminyum Giydirme Özellikleri